Przejdź do głównej zawartości

Polecane

JEZIORO PAPROCAŃSKIE

Jezioro Paprocańskie w Tychach Najatrakcyjniejsze miejsce do spędzania wolnego czasu, często odwiedzane przez mieszkańców Tychów jak i okolicznych miejscowości. Jezioro Paprocany otoczone jest lasem dawnej Puszczy Pszczyńskiej z licznymi ścieżkami i szlakami. Nad jeziorem można odpocząć jak i aktywnie spędzić czas.Wstęp do ośrodka wypoczynkowego jest bezpłatny, a liczne atrakcje w Paprocanach sprawią, że każdy znajdzie coś dla siebie. Co roku podejmowane są nowe inwestycje dzięki którym mamy coraz więcej atrakcji nad jeziorem.

Atrakcje nad Jeziorem Paprocanyplace zabaw wodny plac zabaw dla dzieci plaże oraz kąpieliskowypożyczalnia rowerków wodnych i kajakówprzystań kajakowa imprezy sportowespacery dookoła jeziora siłownia pod chmurką atrakcyjne molo i promenada wiaty grilloweścieżki rowerowe wypożyczalnia rowerowa Tyski Rower Miejski (Nextbike)boiska do koszykówki, siatkówki i piłki nożnej kort do tenisa ziemnego park linowy żeglarstwo, kursy wędkarstwo, zawody wędkarskie ciekawa fa…

Wiaty grillowe

Wiaty grillowe
Wiata grillowa na Paprocanach

Na Paprocanach dostępne są dwie wiaty do grillowania, dostępne bezpłatnie przez cały rok.

Wystarczy przynieść węgiel drzewny, kiełbaski i można niezależnie od pogody, w pięknej scenerii zajadać się daniami z grilla.

Komentarze

Popularne posty